Partneři projektu

firmy podporující rozvoj finanční gramotnosti

STRATEGICKÝ PARTNER

DRFG Nadace

Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. DRFG je strategickým partnerem yourchance o.p.s. pro období 2016-2018.

Mercedes-Benz PRAHA

Společnost Mercedes-Benz je nejstarší světový výrobce automobilů, nákladních vozidel, tahačů a autobusů.

Pioneer Investments

Pioneer Investment je globální investiční skupina, která nabízí prvotřídní produkty a dlouhodobá řešení s cílem ochrany a zhodnocení investic svých klientů.

Webnode

Webnode je nástroj pro snadnou tvorbu www stránek. Vše jednoduše a zdarma. Můžete jej provozovat na vaší doméně.

CRM Atollon Lagoon

Díky společnosti Atollon máme k dispozici řadu nástrojů na řízení naší organizace. Svou firmu máte stále celou s sebou. Stačí jen notebook a internet! 

SmartEmailing

Díky SmartEmailing používáme inteligentní nástroj pro efektivní email marketingové kampaně. Pomáhá nám získávat nové zákazníky a s těmi stávajícími být opakovaně v kontaktu. Sbíráme kontakty na potenciální zákazníky přímo z webu, odesíláme pravidelné kampaně s pomocí připravených šablon a sledujeme přehledné statistiky, ve kterých vidítme, kdo kliká a čte naše emaily.  

top vision s.r.o.

Přední česká vzdělávací agentura a organizátor významných fór a konferencí. 

© 2016 yourchance, o.p.s. - projekt Finanční gramatonost do škol
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky