Hosté webinářů

Profily hostů

m

m

m

n


Mgr. Karolína Gumulcová

Karolína, získala první zkušenosti s dobrovolnictvím na dvouměsíční stáži v Indii (Jalandhar, Paňdžáb) - kde pracovala  v různorodé skupině lidí z Egypta, Ruska, Dánska, Maďarska, Číny a dalších zemí. Cílem bylo se školáky a studenty probírat globální témata z různých pohledů. Také indickýcm dětem představovali jejich země, kultury a zvyky.

Kromě dalších aktivit týkajících se dobrovolnictví, působila 4 roky jako dobrovolník ve studentské organizaci AIESEC. V organizaci mají studenti SŠ a VŠ možnost vyzkoušet si při studiu dobrovolnickou práci v různých odvětvích (marekting, sales, finance, lidské zdroje, projektový management) a získat praxi. Cílem organizace je rozšiřovat potenciál mladých lidí.

Nyní působí na pozici PR manažerky Asociace společenské odpovědnosti.


Kateřina Fišerová

Pomáhala rozjet email marketingové strategie desítkám českých firem. Dnes je manažerkou a lídrem značky SmartEmailing, která je jedničkou na českém a slovenském trhu. 

 Propaguje myšlenky efektivního e-mail marketingu jako nástroje pro budování vztahu se zákazníky. Nesnáší SPAM a jako lektorku a spíkra ji můžete potkat na konferencích. 

 Více se dozvíte na www.katkafiserova.cz.

Martin Dostál

V marketingu působí 15 let. Z toho v oblasti on-line a ecommerce marketingu 7 let.

Pracovní zkušenosti získal ve společnostech jako jsou O2, Panasonic či mediální skupina Mafra.

Martin je spolumajitelem reklamní agentury Shortcut.

Jan Šafka

Spoluautor softwarového řešení Atollon CRM - systému pro řízení vztahů se zákazníky. Atollon je platformou pro řízení firemních procesů od marketingu až po vyúčtování služeb. Pomocí Atollonu uživatelé komunikují se svými klienty, přičemž veškerá komunikace je dostupná všem, kdo ve firmě přijde do styku s klientem nebo řeší realizaci obchodního případu.

© 2016 yourchance, o.p.s. - projekt Finanční gramatonost do škol
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky